2020 Etkinliği

Covid-19 Krizi nedeniyle iptal edildi

Çocuklarımızın küçük yaşlardan itibaren denizciliğe teşvik edilmesinin, onlara deniz sevgisi ve tutkusu aşılanmasının ülkemizin geleceği için çok önemli olduğunu düşünüyoruz.Biliyoruz ki bu güzel deniz ülkesinde, mavi vatanımızı mavi uygarlıkla buluşturmak elimizde.

Bu buluşma gerçekleştiğinde, daha bağımsız, daha demokratik, daha akılcı, daha bilimsel, daha üretken, daha çalışkan, daha cesur, daha çevreci ve tüm bunların sonucunda daha zengin ve daha mutlu olacağımızın farkındayız.

Bu farkındalıkla, 2016 yılından beri her yıl olduğu gibi, bu yıl da Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’mızı çocuklarımız ve aileleri ile birlikte, denizle iç içe ‘’Mavi Çocuk’’ etkinliğimizde kutlayacağız.

Geçtiğimiz yıl olduğu gibi, bu yıl da uluslararası ‘’European Maritime Day (EMD)*’’ etkinliğinin bir parçası olması için başvurularımızı yaptığımız ‘’Mavi Çocuk’’ etkinliği ile ilgili bilgi ve detayları içeren bir de dosya hazırladık.  Ekte dikkatinize sunuyoruz.

Bebekliler Derneği tarafından gerçekleştirilen 2016 yılındaki ilk etkinlikten bu güne her yıl artan bir gönüllü ilgi, katılım ve destekle büyüyen ‘’Mavi Çocuk’’ etkinliğimizin 5.’si, 2020 yılında da gönüllü katılımcılarımızın destekleriyle gerçekleşecek, gelişecek.

Etkinliğimizin amaçları ile örtüşen bir katılım fikri olan tüm kurumsal ve kişisel katkıya açık ‘’Mavi Çocuk 2020’’de değerli katkılarınızla birarada olma dileklerimizle,

Mavi Çocuk Gönüllü Çalışma Grubu


*: https://ec.europa.eu/maritimeaffairs/maritimeday/en/events-in-europe

Mavi Çocuk Etkinlik Bilgilendirme Broşürü’nü PDF formatında indirmek için tıklayın.

Şu ana kadar gönüllü katkı konfirmasyonu veren kurumlar